Slide 1
Bezpłatne konsultacje protetyczne

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą usług protetycznych Centrum Stomatologicznego pro.orto.dent!

Bezpłatne konsultacje protetyczne

W protetyce stomatologicznej specjalizujemy się od lat. Dysponując własną pracownią protetyczną jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej zaawansowane uzupełnienia protetyczne, licówki, korony itp. Posiadanie pracowni protetycznej na miejscu, w siedzibie firmy umożliwia nie tylko szybsze wykonywanie prac, ale także ścisłą współpracę lekarza z technikiem dentystycznym oraz bezpośredni kontakt technika z pacjentem dla zapewnienia jak najlepszego efektu estetycznego (indywidualny dobór koloru, indywidualne licowanie koron i mostów).

Szukasz sposobu na poprawę stanu lub wyglądu swojego uzębienia? Konieczna jest odbudowa zniszczonego lub przebarwionego zęba? Widzisz potrzebę korekty jego kształtu? Skorzystaj z bogatej oferty usług protetycznych w Centrum Stomatologicznym pro.orto.dent!

W ramach specjalnej akcji promocyjnej zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji protetycznej, mającej na celu zdiagnozowanie indywidualnych potrzeb pacjenta. W celu umówienia się na darmową i niezobowiązującą wizytę konsultacyjną należy zadzwonić pod numer telefonu 12 656 70 55 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-20:00) lub wypełnić formularz kontaktowy (prosimy o podanie w treści wiadomości numeru telefonu, na który będziemy mogli oddzwonić w celu ustalenia terminu wizyty). Z uwagi na duże zainteresowanie, najbliższe wolne terminy dostępne są na wrzesień 2023 roku.

Liczba wolnych terminów dostępnych w ofercie promocyjnej jest ograniczona. Na miejscu zapewniamy dostęp do sprzętu diagnostycznego (RTG cyfrowe). Bezpłatna konsultacja protetyczna nie obejmuje przygotowania pisemnego planu leczenia i dokładnej wyceny.

W Centrum Stomatologicznym pro.orto.dent przywrócimy Państwu pełnię estetycznego uśmiechu i zapewnimy prawidłowe funkcjonowanie narządu żucia.

Formularz kontaktowy