Slide 1

Nowoczesne implanty w atrakcyjnej cenie

Musisz usunąć lub nagle tracisz ząb? Chcesz uzupełnić luki w uzębieniu? Szukasz oferty dopasowanej do potrzeb w czasach szalejącej inflacji? Skorzystaj z promocyjnych usług implantologicznych w Centrum Stomatologicznym pro.orto.dent!

Zapraszamy do skorzystania z limitowanej akcji promocyjnej stworzonej we współpracy z firmą KTI Implants – znanym dostawcą implantów i części implantologicznych na rynek polski. Specjalne warunki zawartego porozumienia pozwalają na zaoferowanie naszym klientom usługi wprowadzenia wysokiej jakości implantu zębowego firmy DIO do zaplanowanego leczenia protetycznego w atrakcyjnej cenie 1799 zł

Oferta promocyjna uprawnia do skorzystania z bezpłatnej wizyty konsultacyjnej, mającej na celu dokonanie oceny możliwości wykonania zabiegu. W celu umówienia się na darmową i niezobowiązującą wizytę konsultacyjną należy zadzwonić pod numer telefonu 12-656-70-55 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-20:00) lub wypełnić formularz kontaktowy (prosimy o podanie w treści wiadomości numeru telefonu, na który będziemy mogli oddzwonić w celu ustalenia terminu wizyty). Z uwagi na duże zainteresowanie, najbliższe wolne terminy dostępne są na wrzesień 2023 roku.
 

Implant to najlepsza współcześnie metoda zastąpienia naturalnego zęba. Pozwala na łatwe utrzymanie higieny jamy ustnej i daje pełny komfort użytkowania. Zabiegi wykonywane są przez renomowanych specjalistów implantologii i protetyki.

Regulamin promocji

Formularz kontaktowy