Slide 1
O nas

Informacje o naszym Centrum Stomatologicznym i jego działalności.

Centrum Stomatologiczne pro.orto.dent na rynku usług medycznych działa już od 1999 roku. W głównej siedzibie przy pl. Serkowskiego 10 w Krakowie na pacjentów czeka pięć nowocześnie wyposażonych i pięknie zaaranżowanych gabinetów stomatologicznych, a w każdej z nich doświadczony dentysta. Znajduje się tu również pracownia protetyki dentystycznej, świadcząca usługi protetyczne na najwyższym światowym poziomie.

Główną specjalizacją pro.orto.dent są protetyka i ortodoncja, co nie oznacza, że zabiegi stomatologii estetycznej i endodoncji sprawiają nam jakąkolwiek trudność lub przykładamy do nich mniejszą wagę. Zapewniamy kompleksowy zakres usług, mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów. Starannie dobrana i wykwalifikowana kadra specjalistów dba o wysoką jakość wykonywanych zabiegów w przyjaznej atmosferze.

Pytanie pacjenta, czy może boleć, wywołuje na twarzach naszego personelu przyjacielski uśmiech. Dla nas te czasy minęły już bezpowrotnie i nigdy nie wrócą. Obecnie nawet podawanie zastrzyku znieczulającego nie boli, a co dopiero sam zabieg!

Naszym pacjentom oferujemy możliwość leczenia w gabinetach stomatologicznych wyposażonych w sprzęt oraz materiały najwyższej klasy: 3M, GC, Heraeus Kulzer, AmannGirbach, KaVo, Scheu Dental, Schick, Bien Air, Sirona, Chirana, Vertex, Schofu, Degudent, Merz-Dental, CeKa, Vita, Ivoclar, 3Shape i wiele innych.

Zespół pro.orto.dent to świetnie przygotowani do swoich zadań fachowcy, którzy potrafią sprostać każdemu wyzwaniu, jakie stawia dziś nowoczesna stomatologia w pełnym swoim zakresie. Doświadczenie, jakie posiadają wieloletni pracownicy w połączeniu ze świeżym spojrzeniem młodych lekarzy i ich umiejętnością korzystania z najnowszych osiągnięć technologii cyfrowej, daje zaskakujące efekty terapeutyczne. Zgrany zespół to nasz największy atut!

Personel pro.orto.dent ustawicznie się kształci. Liczne szkolenia i ukierunkowanie na rozwój, umożliwiają nam nieustanne podnoszenie kwalifikacji, poparte certyfikatami. Zdobyte doświadczenie pozwala nam również prowadzić szkolenia dla zainteresowanych osób głównie z zakresu protetyki i ortodoncji oraz wielu innych specjalności.

Atutem pro.orto.dent jest bezpośrednie położenie pracowni protetycznej przy gabinetach stomatologicznych. Dzięki temu zapewniamy, nieosiągalne w inny sposób, możliwości estetyczne leczenia protetycznego. Technicy mogą ocenić osobiście, jakich narzędzi należy użyć, aby efekt ostateczny był doskonały. Idealny dobór koloru, kształtu czy specjalnych efektów kolorystycznych, jakie są niezbędne, aby sprostać potrzebom każdego Pacjenta, jest dla nas priorytetem. Pomyłki się nie zdarzają.

Podczas wykonywania najtrudniejszych ceramicznych uzupełnień estetycznych możemy zaproponować indywidualną pracę technika protetyka z pacjentem. W dostosowanym do tych potrzeb gabinecie stomatologicznym, w warunkach higienicznych, jakich nie mogą zapewnić zazwyczaj pracownie protetyczne, technik wykonuje indywidualną „charakteryzację” i kształtowanie koron bądź licówek porcelanowych bezpośrednio w obecności pacjenta. Po każdej kolejnej korekcie i warstwie nałożonego materiału ceramicznego, następuje prezentacja pacjentowi gotowego etapu do jego akceptacji. Często, przy rozległych uzupełnieniach, taka praca trwa wiele godzin, ale efekt jest zawsze niesamowity i daje pacjentowi 100% satysfakcji.

Kadra pracowni protetycznej pro.orto.dent to pracownicy z ogromnym, niejednokrotnie kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w wykonywaniu prac protetycznych, jak również zdolna i obiecująca młodzież nieustannie poszukująca nowych rozwiązań i świetnie przygotowana do pracy z najnowszymi technologiami. Pod okiem Joanny i Andrzeja Dulianów oraz Bożeny Nawrockiej potrafią zaprojektować każdy rodzaj wypełnienia protetycznego, jakie jest dziś stosowane na rynku usług specjalistycznych. Zgrany, kilkunastoosobowy zespół techników wykona zarówno tymczasową koronę z akrylu, jak i skomplikowane cyrkonowe uzupełnienie implantoprotetyczne, czy przepiękne licówki porcelanowe poprawiające kolor i kształt zębów pacjenta.

Pracownia protetyczna pro.orto.dent świadczy również usługi protetyczne dla innych klinik oraz praktyk stomatologicznych. Zapewniamy kompleksowy serwis: od odbioru pracy od zlecającego do dostarczenia po zakończeniu etapu laboratoryjnego. Prowadzimy dokumentację wewnętrzną zgodnie z najnowszymi przepisami prawa w tym zakresie. Jesteśmy w stanie udostępnić wszelkie informacje dotyczące użytych do danej pracy materiałów wraz z numerami serii. Dokumentacja produkcyjna jest obowiązkiem każdej pracowni protetycznej i coraz częściej jest wymagana podczas kontroli różnego rodzaju urzędów oraz przy sprawach spornych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!