Slide 1
O nas

Informacje o naszym Centrum Stomatologicznym i jego działalności.

Anna Kurek

Lekarz dentysta, specjalista protetyki stomatologicznej

Centrum Stomatologicznym pro.orto.dent kieruje dr Anna Kurek – specjalista protetyki stomatologicznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, popartym pracą zarówno w jednostkach uniwersyteckich jak i specjalistycznych poradniach protetycznych.

Swoją przygodę z protetyką rozpoczęła od studiów w Krakowskiej Akademii Medycznej. W 1976 roku uzyskała specjalizację pierwszego stopnia ze stomatologii ogólnej, a w 1978 roku specjalizację drugiego stopnia protetyki stomatologicznej. Po latach pracy w Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Akademii Medycznej w Krakowie otrzymała ofertę kierowania jedną z największych poradni protetycznych w Krakowie i województwie małopolskim – ZOZ „Podgórze”. Pracowała tam do chwili prywatyzacji ochrony zdrowia.

Od 1999 roku, jako kierownik medyczny, organizuje pracę zespołu Centrum Stomatologicznego pro.orto.dent. Dba o przestrzeganie najważniejszych aspektów leczenia ze szczególną dbałością o ukochaną protetykę oraz bratnią ortodoncję. Jej zaangażowanie w pomoc pacjentom to nie tylko praca zawodowa – to cześć jej życia.